Beste websitebezoeker, op 21 en 22 november zijn wij gesloten.

Klanten geven ons een 9.5
06 83 39 90 49

Primeur 700 LOUNGE

Merk:
Primeur
Conditie:
Nieuw
Bouwjaar:
2026
Lengte
7M
Breedte:
2.5M
Diepgang:
0.55M
Doorvaarhoogte
1.2M
Gewicht:
1300 KGKG
Materiaal:
Polyester.
Type motor:
Inboard
Brandstof:
Diesel
Prijs:
€ 47450

Primeur 700 Lounge

 

De naam zegt het eigenlijk al: lounge. De Primeur 700 lounge is dé unieke tender om heerlijk en onbezorgd op te kunnen loungen in het zonnetje. Ten opzichte van de Primeur 700 tender en de Primeur 700 sloep is het absoluut een upgrade. De boot heeft nog altijd dezelfde indeling, grootte en hetzelfde snelvarende onderwaterschip, maar het verschil zit hem in de achterkant. De achterkant van de lounge is namelijk om te bouwen tot een heerlijk ruim zonnedek. Dit betekent optimale luxe en ook iets meer zitplaatsruimte achterin. Instappen is ook geen enkel probleem. Dit gaat heel gemakkelijk via de zijkanten. 

 

Vaareigenschappen

Doordat de Primeur 700 lounge zeer stabiel en heel koersvast is, kunt u heel ontspannen achter het stuur zitten. Alle inzittenden kunnen gewoon plaatsnemen waar ze willen zonder rekening te hoeven houden met een gelijkmatige gewichtsverdeling. Door de standaard ingebouwde 3-cilinder motor glijdt de Primeur 700 lounge heel soepel en stil over het water. 

Primeur 700 lounge motorisering

Waar in vele andere dieselsloepen een 16 Pk 2-cilinder diesel is ingebouwd, kiest Primeur ervoor om de 700 lounge standaard uit te rusten met een 27 Pk 3-cilinder motor. Deze motor is niet alleen krachtiger, maar ook nog eens veel stiller dan de 16 Pk 2-cilinder motor. Wilt u nog meer power? Geen probleem. Het onderwaterschip is geschikt om sneller te varen en kan maximaal een 110 Pk motor aan. Op deze manier kunt u er heel sportief mee varen en is zelfs wakeboarden heel goed mogelijk achter de Primeur 700 lounge. 

Zitcomfort

Het unieke aan deze boot is het ongekend ruime uitklapbare zonnedek achter op de boot. Een echte eyecatcher! Ideaal voor jong en oud om heerlijk op te loungen en te genieten van het zonnetje. Alle kussens van de Primeur 700 lounge zijn standaard voorzien van Diamante stof. Diamante stof is een mooie luxe en ademende stof, die gemakkelijk kan worden afgenomen en schoongemaakt. Er zijn vele kleurvariaties mogelijk en ook zijn deze kussens in een luxe blokprofiel te verkrijgen. 

Extra zonnedek

Het is bij Primeur ook mogelijk om een extra zonnedek aan te schaffen. U ontvangt dan een aantal op maat gemaakte planken welke u tussen de zitbanken kunt leggen. Met de speciale kussens daarop heeft u de beschikking tot maar liefst twee royale zonnedekken.

Complete uitrusting

De Primeur 700 lounge is standaard al zeer compleet uitgerust:

  • Polyester romp
  • Snelvarend onderwaterschip
  • CE-categorie C kustwateren
  • Craftsman 3 cilinder 27pk
  • Kabelaring (kleuren zwart en hennep)
  • Doorgestoken roerblad
  • Doorgang vanuit kuip naar zwemplateau
  • Geïntegreerd zwemplateau
  • Zwemplateau uitgerust met HPL teakline
  • Huiddoorvoeren van messing en voorzien van kogelafsluiters
  • Polyester dek
  • Ankerluik op voordek
  • HPL teakline op dek
  • HPL teakline op vloer
  • HPL teakline bovenop motorkist
  • HPL teakline op opstaptreden
  • Ergonomisch gevormde zitbanken + rugleuning
  • Grote opbergruimten onder zitbanken
  • Diamante kussenset
  • Zelflozing naar bilge
  • RVS boegoog
  • RVS zwemtrap
  • RVS railing console
  • RVS kikkers (6x)
  • RVS strip omranding zwemplateau
  • RVS hak
  • RVS handgreep op motorkist
  • Groot stuurwiel
  • Morsebediening (gashandel)
  • Stuurstand met ergonomisch stuurwiel en motorbediening
  • Motorkist speciaal geïsoleerd
  • Flexibele koppeling
  • Kunststof waterlock
  • RVS schroefas
  • Vaste brandstof tank
  • Elektrische bilgepomp
  • Navigatie verlichting
  • Handlenspomp
  • Brandstofafsluiter
  • Wierfilter/grof waterfilter

Primeur 700 lounge

Ook zijn er nog vele upgrades mogelijk! U bent van harte welkom om de Primeur 700 lounge te komen bekijken in onze showroom. Neem contact met ons op!

Volg onze op Facebook: https://www.facebook.com/JhWatersport

Heeft u vragen?

Vul onderstaand formulier in of bel Jacco op 06 83399049

Bekijk meer

€ 35999
Primeur 610 met Suzuki DF 30 pk
Bouwjaar:
2025
Brandstof:
Benzine
Type motor:
Suzuki 30 pk.
Lengte
6.1M
Conditie:
Nieuw
€ 23369
Corsiva 520 met Suzuki 20 pk
Bouwjaar:
2025
Brandstof:
Benzine
Type motor:
Suzuki 20 pk.
Lengte
5.2M
Conditie:
Nieuw
€ 12995
Reitdieper 570 Tender
Bouwjaar:
2026
Type motor:
Tot 30 pk.
Lengte
5.7M
Conditie:
Nieuw

Wilt u meer informatie?
Neem dan contact op met Jacco of Huib